Minecraft Serwer: Jak Zrobic Server Na ModachVIDEO DETAILS

Video Title :
Minecraft Serwer: Jak Zrobic Server Na Modach

Video Description :
Siema dzis udostepniam wam pliki serwerowe MC 1.5.2 pokaze trzeba zrobic zeby mozna bylo wgrac mod na server ktory musi byc na 1.5.2. 1.

Minecraft Serwer: Jak Zrobic Server Na Modach

Minecraft serwer: jak zrobic server na modach - you., Siema dzis udostepniam wam pliki serwerowe do mc 1.5.2 i pokaze co trzeba zrobic zeby mozna bylo wgrac mod na server ktory musi byc na 1.5.2. 1.pamietajcie. Jak zrobić serwer minecraft na modach i pluginach 1.7.2, Jeśli masz już zainstalowanego minecraft forge, to nie musisz go pobierać. pamiętaj! wszystkie mody, które wgrałeś na serwer , musisz mieć wgrane w. Jak zrobić swój własny serwer do minecraft?, Wchodzimy na stronkę : http://www.minecraft.net/download.jsp Ściągamy plik minecraft server.exe i minecraft server.jar robimy sobie folder i wrzucamy te dwa pli.

Minecraft serwery 1.7.10. lista serwerów opartych o wersję, Serwery minecraft 1.7.10. przegląd informacji dotyczących minecrafta w wersji 1.7.10. najważniejsze zmiany, aktualizacje, poprawione bugi oraz zmiany związane z.

Minecraft - pocket edition - androidpolska.pl - android, Można na inny server mirror dodać? bo mi wywala błąd na turbobicie i nie mogę pobrać.
References:

Views : 3935
Video Ratings : 24
Video Duration : 5:50